26 Ekim 2016

Eglencix Habersiz Üyelik Yapıp Para Tahsil Etmiş!

Eglencix isimli ve bunun haricinde herhangi bir nevi bilgisi ya da adresi bulunmayan bu sözde mobil internetimden izlediğim bir video yüzünden beni kanallarına üye yapmışlar ve haftalık 14 TL 3 haftalık 42 TL faturama yansıtmışlar. Neyse ki direk hattımın bağlı olduğu operatör firmadan telefonlarını alıp kapattırdım. 6021 olarak geçiyor servisleri, benim onayım olmadan, rızam alınmadan yapılmış bu işlem için kendileri hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım, istedikleri kadar bilmem şu tarihte onay verdiniz deseler de ben böyle bir onay ya da başka bir kabul beyanında bulunmadım, ispatlayamazlar. Almaya yeltendikeri 42 TL ve avukat masrafları bu firmaya fatura edilecektir, gerekli tüm mevkilere başvuracağım bunların kökünü kazımak için.

Hakan 307 Okunma

Cevaplar

  • Hakan31 Ekim 2016

    Hesabıma alınan para iade olarak geldi bunun için teşekkür etmiyorum zaten bana ait olan bir şeydi bu umarım bir daha bu şekilde haksızlıklarla ne ben ne de benim gibi iyi niyetli tüketiciler karşılaşmaz.

  • Eglencix Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Çağrı merkezimiz tarafindan 24 saat içerisinde şikayetinizle ilgili bilgilendirilmek üzere aranılacaksınız. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön