13 Ekim 2016
Yorum Yap
#6681298

Eglencix Habersiz Üye Yapılmışım!

Dizi izlerken açılan reklamları kapadım, o anda üye yapılmışım. Habersiz ve onaysız şekilde. 56 TL fazla gelen faturamdan dolayı müşteri hizmetlerini aradım ve üye yapıldığımı öğrendim. Üyeliği iptal ettirdim. Benden haksız yere tahsil edilen 5 haftalık bedel olan 70 TL'nin iadesini istiyorum.

Eda Eda 200 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Eda05 Aralık 2016

    1 Aralık günü Eglencix firmasını aradım ve 70 TL'yi Pttcell'e hangi tarihte iade ettiklerini sordum ve dekontu MSN adresime yollamalarını rica ettim. Bana bi tarih sunamadıkları gibi bu işlemin dekontunun olmadığını, bir butona basarak parayı yolladıklarını söylediler. Bende dekontsuz işlem olmaz lütfen görmek istiyorum dedim. Daha sonra bulup yollayacaklarını söylediler. Akabinde Pttcell'i aradım. Müşteri hizmetleri yetkilisi Eglencix firmasından iade ile ilgili olumsuz cevap aldıklarını müşteri memnuniyeti adına bu minik indirimleri yaptıklarını söylediler. Sizin sitenizden 70 TL'yi iade edeceğini söyleyen Eglencix. İn beyanı başka icraatı başka. Yasal yollardan hakkımı arayacağım.

  • Eda30 Kasım 2016

    Her ay 16.50 TL gelen telefon faturam ekim ayı sonunda 8.25 TL, kasım ayı sonunda ise 13.75 TL olarak gelmiştir. Bana iade edeceğinizi söylediğiniz 70 TL'yi bu şekilde mi ödemeyi düşünüyorsunuz, gıdım gıdım, taksit taksit. Bir sonraki ay paranız hattınıza iade edilecektir hikaye, insanları yıldırma politikası izliyorsunuz. Yalnız paramı son kuruşuna kadar istiyorum. Aksi halde kaymakamlığa tüketici heyetine şikayet edeceğim.

  • Eglencix Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapıldı ve tahsil edilen 70 TL hattınıza iade edilmiştir. Not: Faturalı hatlarda iade edilen tutar bir sonraki faturaya yansıltılmaktadır. Kontörlü hat ise hemen hesabınıza geçecektir. Bilginize.

Ziyaretçi Yorumları