27 Ekim 2016 #6798733

Eglencix Habersiz / Hileli Üyelik / Habersiz Fatura Kesimi!

Vodafone faturama ne olduğunu bilmediğim 56 TL'lik özel servis faturası yansıdığını gördüm, Vodafone red müşteri temsilcisi ile görüştüğümde Eglencix adlı servise üye olduğum ve bu servisin hizmet bedeli bana fatura edildiğini söylediler. Eglencix adlı servis sağlayıcının telefonunu vererek kendileriyle görüşmemi istediler. Eglencix'in müşteri temsilcisiyle görüştüğümde bana internette gezinirken kendi linklerine tıklayınca otomatikman üye yapıldığı söylediler. Bunun bedelini de 5 haftalık üyelik bedeli olarak 56+14 TL şeklinde 2 faturama yansıtıldığı söylendi. Böyle bir üyeliğim kesinlikle olmadı. Ne şekilde üyelik yaptıklarını bile bilmiyorum. Cep telefonuma onayım olmadan 6021 no'lu servisten üyelik ve iptal ile ilgili mesajlar da gelmiştir. Bana fatura edilen ve edilecek tutarların acilen iadesini talep ederim. Onayım olmadan yapılan üyeliğinde sonlandırılmasını rica ederim.

Fatih 253 Okunma

Cevaplar

  • Fatih03 Kasım 2016

    Tahsil edilen tutarın ödemesi tarafıma yapılmıştır. Bunun için teşekkür ederim. Üyelik başlatma prosedürünüzü sorgulayarak insanların mağduriyet yaşamaması için eksiklerinizi gidermenizi önemle rica ederim.

  • Eglencix Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Çağrı merkezimiz tarafindan 24 saat içerisinde şikayetinizle ilgili bilgilendirilmek üzere aranılacaksınız. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön