14 Ekim 2016

Eglencix Onaysız Üyelik Yapmış!

İnternette gezinirken girmek istediğim bir site beni farklı sayfalara yönlendirmeye başladı. Ben de yönlendirdiği her sayfadan hiçbir işlem yapmadan geri gelerek çıkış yaptım ama telefon ekstremde bu siteye üye olduğumu ve faturama ücret yansıtıldığını gördüm.

1.Türk Telekom'a şikayet kaydı oluşturduğumda geri dönüş olmadı. 1 hafta sonra tekrar aradım ve "üye olmuşsunuz gerekli incelemeleri yaptık" dediler. Ben de kendilerine şunu sordum:

1-Bu firma benden sesli onay mı almış?
2-Sözleşme mi imzalatmış?
3-Üyelik için onay kodu göndermiş ve ben de giriş yaparak onaylamış mıyım?

Yukarıdakilerin hiçbirisi. Beyefendi "üye olmuşsunuz yapabileceğimiz bir şey yok" dediler. Diğer operatörde bu şekilde çalışıyormuş. Tekrar söylüyorum, Ekim 2016 faturamdan çıkarılmaz ve haksız kazanç sağlamak isteyenlerin ekmeğine yağ sürülecekse yansıtılan faturayı ödemeyeceğim ve hattı kıracağım.

Serhat 239 Okunma

Cevaplar

  • Serhat26 Ocak 2017

    Hayır iade falan olmadı zaten Türk Telekom sizin yazdığınız gibi yatirdik diye bu site üzerinden hiç bir cevap vermiyor ve faturamdan düşünmüyor

  • Serhat19 Ocak 2017

    Aradan 2,5 ay geçti Ancak söylediğiniz gibi 42 TL iade edilmedi. Allah Türk Telekom'u ve sizi Haksız kazandıklarınızdan dolayı iflas ettirsin inşallah. Kul hakkı yediğinizin bin katı çıksın

  • Eglencix Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapıldı ve tahsil edilen 42 TL hattınıza iade edilmiştir. Not: Faturalı hatlarda iade edilen tutar bir sonraki faturaya yansıltılmaktadır. Kontörlü hat ise hemen hesabınıza geçecektir. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön