01 Kasım 2016

Eglencix Onayımı Almadan Abone Yapıp Faturama Haksız Ücret Yansıtmış.

054**** numaralı hattımın normalde 55 TL olması gereken faturası Eglencix sayesinde 111 TL gelmiştir. Bu servise hiçbir şekilde üye olmadım onay mesajı göndermediğim halede benden habersiz ve izinsiz para yansıtılmış. Bu şikayetimi tüketici mahkemesine ve bilişim suçları merkezine vede savcılığa yapacağım. Ücretimin (56 TL) tarafına iade edilmesini istiyorum.

İlker 307 Okunma

Cevaplar

 • İlker 24 Kasım 2016

  Geri iade yalan yapmıyorlar.

 • İlker 24 Kasım 2016

  05446396680 nolu hattımdan alınan haksız ücret için Eğlencixe şikayette bulundum. Haksız kazanç iade olunacak diye cevap geldi fakat iade yapılmadı. Haksız alınan ücretin geri iadesini istiyorum yoksa Bu şikayetimi tüketici mahkemesine ve bilişim suçları merkezine vede savcılığa yapacağım.

 • İlker 24 Kasım 2016

  Yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz. Türk Telekom ile görüştüm böyle bir geri dönüş olmadığını söylediler. Haksızca aldığınız ücreti geri istiyorum. Yoksa Bu şikayetimi tüketici mahkemesine ve bilişim suçları merkezine vede savcılığa yapacağım.

 • Eglencix Temsilcisi01 Kasım 2016

  Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapıldı ve tahsil edilen 70 TL hattınıza iade edilmiştir. Not: Faturalı hatlarda iade edilen tutar bir sonraki faturaya yansıltılmaktadır. Kontörlü hat ise hemen hesabınıza geçecektir. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön