20 Ekim 2016

Eglencix Haksızlığı.

Birkaç gece önce internette dolaşırken bulunduğum sayfada birkaç saniyelik bir donma oldu! Ekrana hiçbir etkileşim menüsü vs. Çıkmadı, herhangi bir "Evet" veya "Tamam" butonu görünmedi, onay vermedim ve tarayıcıyı kapayıp çıktım! Birkaç dk sonra da Eglencix servisine abone olduğum SMS'i geldi. 6021'e iptal mesajı yolladım ama iptal edilen haftanın kullanım bedelinin tahsil edileceği söyleniyor! Her gün benimle aynı durumu yaşayan ve hatta fark etmeden binlerce insanın dalgınlığından yararlanıp milyonlarca TL kazanan bir sistem var. Aynı şirket farklı adlarla aynı işi yapıyor.
Bu gibi konulara bakan kurumlar ve savcılığa başvuracağım. Gerekirse yasal sevk çıkartıp operatör kanalı ve sistem geçmişinden bu servise onay vermediğimi ispatlayacağım. Gelişmeleri de buradan ve sosyal medyadan paylaşacağım!

Kadir 233 Okunma

Cevaplar

  • Eglencix Temsilcisi21 Ekim 2016

    Merhaba, İletişim için belirtmiş olduğunuz telefon numarasının firmamıza ait servislere aboneliği bulunmamaktadır. Ücretlendirme yapilan telefon numarası, iletmiş olduğunuz numaradan farklı ise tekrar bize iletmenizi rica ederiz. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön