30 Ocak 2014

Ege Vitrifiye Klozet Rezervuarında Tekrarlayan Sorun

Ön tarafının yarısını kaplayan kararma nedeniyle geçen hafta klozet rezervuarım değiştirildi. Ama yeni klozet rezervuarı da "aynı yerden aynı şekilde" kararmaya başlamış. Bu gün farkettim. O kadar üzüldüm ki. Lütfen, kararmaya karşı "10 yıl garanti"yi yerine getiriniz. Zira klozetler 10 yıl garantili ve kararma garnti kapsamına girmekte. Aynı şeyleri yaşamaktan bıktım. Yardımcı olmanızı ve kararmaya başlayan rezervuarı kararmayan bir klozet rezervuarıyla değiştirmenizi istiyorum.

Rezervuarla beraber geçen hafta değiştirdiğiniz klozetin deliğinde de kararma var. Çok çirkin gözüküyor. Kararmış bir delik. Lütfen Ege Vitrifiye kendine yakışanı yapsın ve malına sahip çıksın.

Ceren 1.101 Okunma

Cevaplar

 • Ceren 11 Şubat 2014

  İlk klozet takımını değiştiren kişide servis elemanı değil herhangi bir tesisatçıydı. O kişiyi telefonla bulduğunuzu söylemiştiniz. Sizi mahçup etmemek için adına servis alemanı demiştim. Yetkili servisiniz olmadığı için utanmayın, diye.

 • Ceren 11 Şubat 2014

  Yetkili servisi dahi bulunmayan bir firmadan kolzet takımı aldığım için ben suçluyum, haklısınız. Bir haftada rezervuarı ve klozet deliği kararan değiştirdiğiniz yeni klozet takımını çöpe koydum. Yetkili servis ağı bulunan, malının arkasında olan bir firmadan yeni klozet takımı aldım. Ege Vitrifiye'ye verdiğim iki kuruşa acıyorum, sadakam olsun onlara. Sakın Ege Vitrifiye'den alışveriş yapmayın, kararmaya 10 yıl garantisi var, diyorlar "koca bir yalan" Yetkili servisi yok ki, klozet rezervarları niye bir haftada kararıyor araştırsın. Ve depoda kalmaktan sararmış, klozeti çukurlu eski model bir klozet takımını getirip kenara çekiliyorlar. Sakın ha, bu firmadan uzak durun.

 • Ceren 31 Ocak 2014

  Hangi nedenle karardığını oturduğunuz yerden tabi ki bilemezsiniz. Eski rezervuarı değiştiren servis elemanınız kararmanın fırınlama hatası olduğunu söylemişti. Ve çok da şaşırmış ve bana tamamen hak vermişti. Sonuçta eski klozet rezervuarını kendi ellerimle çöpe koydum. Zira elemanınız götürme gereği bile hissetmedi. Buyrun inceleyin, ve lütfen verilen "10 yıl garanti" sözünün arkasında durun. İnsanlarla dalga mı geçiyorsunuz? Ha bu arada değiştirdiğiniz yeni rezervuar depoda beklemekten sararmış ve toz içindeydi. Söğüt Seramikle bu konuyu bi görüşün bence. Hatanızı telafi etmenizi ve bir haftada kararan rezervuarınıza sahip çıkmanızı bekliyorum. Ki kararma nedenini sizden iyi kimse bilemez. Eminim ki bu konuda ilk değilim ve son da olmayacağım. B u arada rezervuarları bir haftada karartma gibi üstün yeteneklere de sahip değilim.

 • Ege Vitrifiye Temsilcisi31 Ocak 2014

  Ceren Hanım, Biz şirket olarak ürünümüzün arkasındayız.Fakat sizi memnun etmek için hangi nedenle karardığını bilmediğimiz klozet ve rezervuarınızı yenisi ile değiştirdik.Bunun dışında yapabileceğimiz bir şey yoktur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön