Ege Üniversitesi Hastanesinde Mikrop Kapma Olasılığı Çok Yüksek

Sevda Sevda2 hafta önce

İzmir Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi bugüne kadar gördüğüm en pis hastane. Lütfen yetkilere yalvarıyorum, bir çeki düzen versinler. Böyle bir şey yok ya, WC ler ayrı, odalar ayrı berbat . Tamam hizmette sınır yok. Çok iyi ilgileniyorlar, onda sorun yok. Ama temizlik konusunda gerçekten berbat . Mikrop kapabiliriz hele ki WC ler girdiğinde affedersin abdestini yapınca tependen su damlıyor yerler zaten felaket. Hele ki şu Covid-19 zamanında böyle olmaz gerçekten.

Gelişme :

1 hafta önce

İzmir Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi bugüne kadar gördüğüm en pis hastane. Lütfen yetkilere yalvarıyorum, bir çeki düzen versinler. Böyle bir şey yok ya, WC ler ayrı, odalar ayrı kötü. Tamam hizmette sınır yok. Çok iyi ilgileniyorlar, onda sorun yok. Ama temizlik konusunda gerçekten kötü. Mikrop kapabiliriz hele ki WC ler girdiğinde affedersin abdestini yapınca tependen su damlıyor yerler zaten felaket. Hele ki şu Covid-19 zamanında böyle olmaz gerçekten.

np_image2 Ekli Görsel Var
  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sevda 1 hafta önce

Hastanede wcler çok pis sağlığımız tehdit altında hele ki bu Covid zamanında daha çok tehlikeli ⚠️ lütfen bu durumu düzeltin doktorlar falan güzel ilgileniyor ondan yana hiç sıkıntı yok ama temizlik konusunda öyle değil fotoğraflar da attım böyle bir hastanede bu düzen olmaz 🙅🏻‍♀️ idarelere müdürlere hastane yetkilelirine duyurun saglık bakanlığınada söyleyin aksi takdirde ben bilgilendirme yaparım

np_image3 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler