Toplam çözüm sayısı
..
Ege Üniversitesi Hastanesi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Ege Üniversitesi Hastanesi'nde İlik Nakli

9058görüntüleme
Yeşim
Yeşim 27 Haziran 2019 22:17

Benim oğluma 6 Mart 2019'da F* ilik nakli yaptı. Bozyaka ea ®'da allojenik kök hücre nakli olmadığı için Ege üniversitesine yönlendirildik. F* hanım çocuğumun ilk üç muayenesinde her defasında çocuğuma adın ne senin hastalığın ne sen kimdin diye sordu. Babası hastaymış diye hastalarını başka doktora baktırdı. Sonra biz rektörlüğe başvurup doktorumuzu değiştirmek prof. G* beyin hastası olmak istediğimizi söyleyip F* hanımdan ayrıldık. Daha sonra nasıl olduysa oğlumun adını anımsayıp telefonla aradı. Babası vefat etmiş bu nedenden dolayı ilgilenememiş zor günler geçirmiş vs profesyonelliğe sığmayan tavırlar.

Sen 90 yaşında babanı düşünüyorsun canın yanıyor. Benim oğlum 20 yaşında benim canımı benden alıyorsun ama. Şu an oğlum hastane enfeksiyonu olan cre vre virüslerinden dolayı göğüs hastalıkları 3. basamak yoğun bakımda ölüm kalım savaşı veriyor. Bizi tedavi tamamlanmadan iki kere taburcu ettiler. Çocuğum ikisinde de iki gün sonra yoğun bakımlık oldu. Ve bana bakamamışsınız çocuğunuza dedi. Ben iki gün içinde çocuğumu nasıl ölümcül hale getiririm acaba. Siz bu virüs mevcutken nasıl taburcu edersiniz çocuğumu. Benim çocuğum sizin masanızın herhangi bir bacağımı. Kırıldı bacak at yenisi gelsin. Neden hastalar umurunuzda değil? Sizlerin çocuklarının başına gelse bu kadar umursamaz davranabilir misiniz? Giden benim canım benim her şeyim. Ve F* hanım bu öldürdüğünüz çocukların ahını çekeceksiniz. Hukuken size bir şey yapamıyoruz maalesef ama ilahi adalet tecelli edecektir.

1 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi28 Haziran 2019 08:02
 

Ege üniversitesinde doktorlardan çok memnunuz fakat personel leri kendilerin kral ve kraliçe zannediyor hasta ve yakınlarına çok çirkin davranıyorlar bu kişiler denetlenemiyor doktorlara sorduğumuzda maalesef diyorlar

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile