Ege Üniversitesi Hastanesi Yanlış Kanal Tedavisi Ve Randevu Alamamak

Nesat Nesat17 Eylül 14:35

Eşime kanal tedavisi uygulamaya çalışan stajyer doktor adayı genç öğrencinin eşimin dişini mahvetmesi hastanenin imajına yakışmayan bir durumdur. Kanal tedavisini düzgün yapamayan stajyer eşimi eve gönderdi ve ertesi günü eşimin dişi yumurta büyüklüğünde şişti. İlk başta durumun ciddiyetine varamadık. 2 gün sonra hastaneye gittiğimizde stajyerin yüzündeki ifade Allah'im ben ne yaptım gibisindendi. Doktor yardımı ile anestezisiz eşimin dişine tekrar tedavi uyguladılar. 

Bu arada eşim canım çok acıyor demesine rağmen eşimin dişini oynamaya devam ettiler. Eşim yanıma ağlayarak geldiğinde ona teselli verdim. Bize farklı bir antibiyotik verdiler ve bize 15 gün sonra tekrar gelmemizi söylediler. Kimse bize tekrar randevu almamız gerektiğini söylemedi. Eşim hastaneye tekrar kontrole gittiğinde içeri alamayacaklarını söyleyip eşimi hastaneden kovaladılar. Eşim beni telefonlar arayıp durumu izah etti ve ben de yetkili biriyle görüştüm. 

Buna rağmen tedavi edemeyeceklerini tekrar randevu almamız gerektiğini söyledi. Anlayacağınız tedavi yarım kaldı. Ben de eşime özel hastaneye gitmesini söyledim. İnşallah özel hastanede kontrolü yapılır. İnsanları kobay gibi kullanıyorlar. 

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler