Ege Üniversitesi Hastanesi Çocuk Kan Alma Laboratuvarı Personelinden Şikayetçiyim!

Demet Demet21 Şubat 2019 18:41

Bugün oğlumun 1 yaş kanı vardı. 3 numaralı kan alma laboratuvarında hemşire olan 2 personelinizin hal ve hareketleri ve kullandığı üslüplarından dolayı aşırı şikayetçiyim. Bende bir sağlık çalışanı olarak karşısında kim olursa olsun o tavırla hiç kimseye o davranışlarda bulunamaz ve oğlumun kolunu delik deşik ettiler ve bunun hakkında il sağlığa da şikayetçi olacağımın bilgisini veririm.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Demet 22 Şubat 2019 15:50

21.02.2019 tarihinde yani dün oğlumun 1 yaş kanı vardı. Ege Üniversitesi çocuk kan alma laboratuvarı 3 numaralı kan alma da kanlarını aldırmak için gittik ve oğlumun kolunu delik deşik ettiler 3 kişi oğlumun üstüne tabiri caizse çullandılar ve hemşirelerin bize karşı davranışları ve kullandığı üsluplardan şikayetçiyim. Sanki bizi dövecek gibi davranışlarından şikayetçiyim. Her yere bu şikayeti ileteceğim ve sonuna kadar gereğinin yapılması için uğraşacağım. Oğlumdan alının 2 tüp kanları ağzı açık bir şekilde bebeğimin kafasını üstüne koydular ve o kanlarda döküldü ve bunun için bize bağırmalarından ve çocuğumun ağlatmalarıyla kaldı ve hiçbir şekilde sonuçlanmadı. Ve oğlumun kollarını morarttılar, delik deşik ettiler. Hemşirelerin hal ve hareketleri kullandığı üsluplardan şikayetçiyim. Annesi olarak beni laboratuvardan çıkartmaları '' çocuğu bize bırak sen çık'' demeleri beni annesi olarak laboratuvardan çıkarttılar. Hepsinden şikayetçiyim. Gerekirse polise de gideceğim.

profile-icon Demet 21 Şubat 2019 11:52

Bugün oğlumun 1 yaş kanı vardı. Ege Üniversitesi çocuk kan alma laboratuvarı 3 numaralı kan alma da kanlarını aldırmak için gittik ve oğlumun kolunu delik deşik ettiler 3 kişi oğlumun üstüne tabiri caizse çullandılar ve hemşirelerin bize karşı davranışları ve kullandığı üsluplardan şikayetçiyim. Sanki bizi dövecek gibi davranışlarından şikayetçiyim. Her yere bu şikayeti ileteceğim ve sonuna kadar gereğinin yapılması için uğraşacağım. Oğlumdan alının 2 tüp kanları ağzı açık bir şekilde bebeğimin kafasını üstüne koydular ve o kanlarda döküldü ve bunun için bize bağırmalarından ve çocuğumun ağlatmalarıyla kaldı ve hiçbir şekilde sonuçlanmadı.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler