Ege Üniversitesi Hastanesi Çekilen Emar Sonucu

Mehmet Mehmet05 Ağustos 11:24

14 Mart 2020 tarihinde hastanenize acil olarak geldik ve beyin kanaması teşhisi kondu ve 16 Mart 2020 tarihinde ameliyat gerçekleştirildi. 27 Mart 2020 tarihinde taburcu olduk ve birer ay arayla kontrole geldik. 28 Haziran 2020 tarihinde renkli emar istendi ve bu renkli emrin 6 ayda bir tekrarlanacağını söylendi.

Doktor H*** tarafından ve 8 Haziran'da çekildi ve sonuç bir hafta içerisinde beyin cerrahisi doktorunuza gönderilecek dendi. Bizde hastaneye geldik sonucu öğrenmek için fakat oradaki yetkililer randevu almamızı söyledi. Ne telefon ile ne de erandevu sisteminden alamıyoruz durumun ciddiyeti konusunda.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mehmet 04 Ağustos 19:37

Eşim Mart ayında acil servise kaldırılarak beyin kanaması geçirdiği ve yoğun bakıma alındı ardından ameliyat yapıldı 15gun sonra taburcu oldu ve üç ay randevu almadan kontrolleri yapıldı raporlu olduğu için en son rapor bitiminde ilaçlı emar istendi 8 temmuzda çekildi ve sonucun bir hafta sonra doktorunuzdan öğrenebilirsiniz dendi gittiğimizde bize randevu almadan sonuç söyleyemiyoruz denildi ve randevu almak mümkün değil telefonla almak imkansız nasıl bir sistem bu ki doktor h** g. Bu EMR'ın altı ayda bir tekrarlanması gerektiğini söyledi söyleyen doktor sizin birim doktorunuz ama ne randevu ne de muhatap birini bulabiliyoruz sonucunu görmeden diğer sonuç gelecek ya bir terslik varsa sorumlusu sizlersiniz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler