Ege Üniversitesi Hastanesi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Ege Üniversitesi Hastanesi Çalışanları Hastalara Çok Kaba Davranıyor!

2.721görüntüleme
Baytok
Baytok 08 Mart 2019 11:00

Ege Üniversitesi gastroentoloji servisi bilgi işlem (özellikle sürekli her insana bağıran ve dinlemeyen gözlüklü bayanı) ve danışma elemanlarını şiddetle şikayet etmek istiyorum.

Uyarılmadıklarından en eski ve kemandan ne görüyorlarsa onu yaptıklarını insanlıktan çıktıklarını söylemek istiyorum. Gün doğmadan insanlar hasta oldukları için çeşitli il ve ilçelerden değerli doktorlarımıza tedavi olabilmek için geliyorlar. Yardımcı olunması gerekirken kraldan daha kralcı tavırları, bağırmaları ve yetersiz yönlendirmeleriyle tüm bekleyen ve işlem yapan hastaların psikolojilerini bozmaktalar.

İnsan beğenmez halleri kötü. İnterneti, teknolojiyi ve hastane işleyişini çok iyi bilmek zorunda değiliz. Anlatmak ve dinlemek zorundalar. Bölüm hocalarının hepsi çok değerli ancak onlara ulaşana kadarki ekip maalesef kalitelerini ve bölüme bakışı çok kötü etkilemektedir.

Ege Üniversitesi lütfen haber yapınız ve ilgileniniz. Yılların Üniversitesini ve değerli hocalarının hizmetlerini engelleyen ve karalayan kişilerden temizlenmesi gerekli kurumumuzun.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler