31 Mayıs 2014

Ege Seramik Her Aşamada Mağdur Etti.

Ege Seramik İzmir fabrika satış mağazasından,Foça'daki evimizde tadilata gireceğimiz için 147 m2 seramik ve evin tüm vitrifiye ürünlerini ücreti havale ile sipariş verdiğimiz gün ödeyerek. Ürünümüzü 1 ay sonra teslim de ürünün olmadığını 15 gün beklememiz gerektiğini söylediler. Bekleyecek durum olmadığından bir kısmını başka renk seçtik ve ürün geldi.

1 ay sonra montaj aşamasında paketten lavabo ayağı çıktı ancak lavabo yoktu. Telefon ettiğimizde kırdıklarını ve yollayacaklarını söylediler. Ancak (biz aradık)eşimin iş yerine. 3 paket eksik gelen üründen istediğimizde ise ellerinde 13 paketi de almak zorunda kaldık bulamadık.3 paket eksiğin nedeni ise bir kısmını ayrı renk aldığımızdan fire olması.

Benan 1.113 Okunma

Cevaplar

  • Benan29 Ağustos 2014

    Yeni ürün 45 günde gönderilmiş yani ustalar gittikten sonra ayrıca bir bedel ödemek zorunda kaldım. evime değil iş yerine geldiğinden ayrıca nakliye ödendi Eksik olan ürünler hiç pazarlık yapmadan mağazanın verdiği ilk fiyattan gönderilmiştir ekstra indirim sözkonusu olmadığı gibi 2 pakete ilaveye ihtiyacım olduğu halde 13 paket almaya zorlandık. Eksik olanın yerine başka bir model almamız söz konusu olamazdı. Ayrıca faturam ödeme tarihinden 1 ay geç kesilmiştir. İncelerseniz görebilirsinşz Telafi istediğimden değil ama yetersizliklerinizden haberiniz olsun diye yazdığım .şikayete cevap veriş süreniz ve cevabınızı göz önüne aldığımda gelişime açık olmadığınız kanaatine varmış, bir daha Ege seramik ürünü kullammama ve yakınlarımı uyarma kararı almış bulunmaktayım

  • Ege Seramik Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Müşterimize kırık olan ürün yerine yeni ürün gönderilmiş ve 13 kutu fazla verilen ürün indirimli fiyat ile satılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön