24 Ocak 2014 #2253499

Ege Pen Deceuninck Hatalı Montaj

Evime Egepen Deceuninck pvc ısıcam yaptırdım. Isıcamlar soğuklar başladığında aralarından soğuk hava girmeye başladı. Bunun üzerine Pidosan Ankara bayisi Çağlar Yapıyı bir çok kez aradıktan sonra evime bir çırak gönderdi , gelen iş bilmeyen çırak sorunu gideremedi. Söz Ankara Pidosan bayisi Çağlar Yapıyı en az 10 sefer aramama rağmen gerekli onarımı yapmamaktadır. Şu pvc doğramaların arasına parmak kalınlığında sünger doldurarak soğuk havayı engellemeye çalışıyorum.


Ayrıca Pidosan bayisi Çağlar Yapı yapılan işe ait faturayı adresime göndereceğini belirtmesine rağmen faturayı da adresime göndermemiştir. Egepen Deceuninck hakkında yasal işlemlere başlayacağım.

Mesut 2.391 Okunma

Cevaplar

  • Ege Pen Deceuninck Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın, Memnuniyetiniz bizim için önemli.Şikayetiniz değerlendirmeye alınacaktır. Saygılarımızla, Egepen Deceuninck

  • Mesut27 Ocak 2014

    Egepen'nin müşterisi olmaya devam edeceğim; Ancak bir Ülkeminizin önemli bir markası Ankara'daki Çağdaş Yapı gibi kaba,ilkel,müşteriyi önemsemeyen ,en az 10 kez aramama rağmen hatalı montajını düzeltmeyen , montaj sırasında eve zarar veren, metal malzemeyi salon halısının üzerinde kesecek kadar sorumsuz bir bayinin EGEPEN ailesi içersinde yeri olmamalıdır.Bu tür bayilerle marka değerinize zararı olacağını düşünüyorum.

  • Ege Pen Deceuninck Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın, Şikayetiniz ilgili departmana aktarılmıştır. En kısa sürede size yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla, Egepen Deceuninck

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön