13 Şubat 2014 #2290148

Efidanmarketim.com Sipariş Ettiğim Ürünlerden Farklı Ürün Gönderdi!

Efidanmarketim.com dan Melek Borusu adında bir bitki satın aldım, fakat satış yaptıkları sitelerindeki açıklama ve ürün fotoğraflarında 40 - 90 cm büyüklüğünde bir bitki olduğu yazılı ve fotoğrafları da o yönde, ama bana gönderilen ürün direkt çöpe atılacak, Kurumuş hastalıklı mantarlaşmış ve en önemlisi de sitede yazılı olanlarla hiçbir alakası yok.


Ürünün resmi aşağıdaki gibidir, yorumu sizlere bırakıyorum, üstelik satın aldığım ürünlere ait fatura da yok, bu nasıl bir satıcı ve satış anlayışıdır, Üstelik telefonlarına ulaşamıyorum kimse cevap vermiyor, mail atıyorum yine dönüş yok, her yönüyle tam bir fiyasko, ürünü ya değiştirin yada ücretini iade edin.

Gökhan 945 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan13 Şubat 2014

    Bu satış işleminden hiçbir şekilde memnun kalmadığımı belirtmek isterim, gerek kargo gönderimi, gerek fotoğrafları ile satışa sundukları, ve alıcıya gönderdikleri bitkiler arasında dağlar kadar olumsuz yönde fark olması, gönderilen ürünlerin faturalarının olmaması, iletişim telefonlarına kimsenin cevap vermemesi, mail olarak yazılan yazıların cevaplanmaması vs. vs. daha sayılacak olumsuzluklar zinciri bulunmaktadır, Bu ürünün fiyatı 40 TL sitelerindeki fotoğraflarda 40 ile 90 cm boylarında olduğu yazıyor, fotoğrafları da o yönde ama bana gönderilen ürünün fotoğrafı da ortada, tabiri caizse civciv beklerken kuş çıktı, Tüm ürünlerini bedava verseler dahi inanın toplu iğne bile satın almam ilk ve son alışverişimdir... Siz saygıdeğer tüketicilere de şiddetle tavsiye etmiyorum...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön