06 Haziran 2013

Efes Pilsen Depozito!

Efes pilsen adlı firma depozitolu biraları satarken şişe başına 20 kuruş talep ediyor 3, 80 tl olan bira 4,00 tl ye satılmakta fakat ne hikmetse efesin hiçbir bayiisi depozitolu şişeleri kasaları olmasına rağmen kasamız yok diyerek almıyor.


Efesin bu ayıbını bir an önce çözümleyip bayilerine gerekli talimatı vermesi gerekir ki bu konuda efes çağrı merkezleri ve bölge müdürlükleri bu konuda hiç bir yardımda bulunmamakta en son ulaştığımız Eskişehir bölge şefi de herhangi bir çözüm sunamamıştır. Kurumsal olduğunu iddia eden bu firma bu ayıbını nasıl örtecek bilemiyoruz sabırla beliyoruz.

Anıl 8.230 Okunma

Cevaplar

  • Efes Pilsen Temsilcisi10 Kasım 2013

    Değerli Tüketicimiz, Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir. Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir. Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Efes İletişim Hattı 444 33 37 ( EFES)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön