23 Eylül 2014

Efes Pilsen Bayisi Sözleşme Yapmıyor!

Mayıs 2014 te açtığım restaurantımda Efes ürünlerini satmak için Bodrum bayisiyle görüştüm. Fiyatları da aldım. Fakat o kadar ilgisizlerdi ki yaklaşık bir ay sonra geldiklerinde sözleşme yapamıyoruz diye bir bahaneyle geldiler.

Bunun üzerine diğer bira firmasıyla anlaştım. Fakat müşteri portföyüm açısından herkes Efes istiyor. Satış yapabileceğim bir durumdayken bayii yetkilisiyle görüştüğümde hala yapamayız diyor. Bu ne biçim bir anlayıştır. Efes'in bu tutumundan şikayetçiyim. Umarım bu yolla bir geri dönüş sağlayabilirim.

Özlem 2.750 Okunma

Cevaplar

  • Efes Pilsen Temsilcisi23 Eylül 2014

    Değerli Tüketicimiz, Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir. Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir. Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Anadolu Efes İletişim Hattı 444 33 37

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön