18 Kasım 2013

Adana'da 4 Şubem Var Efes Pilsen Şefleriyle Anlaşamaz Olduk!

Adana'da 3 adet iş yerim var ve dükkanımızı açtık açalı Efes Pilsen ailesiyle çalışıyoruz. Şu 1 senedir ne bir şef ne bir Efes Pilsen'le ilgilenen yada sorumlu insan bulamıyoruz derdimizi ve dileklerimizi ileteceğimiz kimse yok. Sahipsiz kalmış Adana Efes açısından.


Buraya yazma sebebim en son kişi siz kaldınız buradan iletmek istedim. Verilen sözler yapılmadı
anca bir denetleme olunca süsleme filan ve ne yapılacaksa o zaman gelip denetlemeye hazırlarlar.


Benim satışlarıma bakın Bağlar Gıda Mustafa Bağlar adına yetkili birisi yardımcı olursa çok sevinirim. Yani bize biz Efes ailesi olarak doyduk anlamına getiriyorlar, satmayın anlamına geliyor yardımcı olursanız sevinirim!

Mustafa 663 Okunma

Cevaplar

  • Efes Pilsen Temsilcisi18 Kasım 2013

    Değerli Tüketicimiz, Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir. Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir. Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Efes İletişim Hattı 444 33 37 ( EFES)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön