Efes Pilsen Vurdum Duymazlık!

Ayhan Ş. |

Bu mesajla birlikte size ikinci iletim olacak yaklaşık bir yıldır açmış olduğum dükkanım da Efes pilsen alkollü içeceklerde satmaktayım ama ne yazık ki bana gönderilen soğutma dolabında bir takım arızalar var bunu burada ki yetkililerle defalarca konuştum ama ne yazık ki ilgilenen olmadı. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teşhir Malzemesi _ Dolap - Stand

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  14:12

  Değerli Tüketicimiz,

  Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir.
  Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir.
  Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir.
  Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Efes İletişim Hattı
  444 33 37 ( EFES)

 • 12 Temmuz
  11:30

  dolap problemi konusunda yetkililerimiz ile problem çözülmüştür. Efes İletişim Hattı 444 33 37