Efes Pilsen Tabela Hala Yaptırılmadı!

Mehmet Erdal İ. |

Kocaeli Körfez'de yaklaşık 6 ay önce açtığım Tekel büfemin 6 aydır bütün çabalarıma rağmen Efes Pilsen tabelası yaptırılmadı. Sürekli tarih vermelerine rağmen belirttikleri tarihlerde verilen söz yerine getirilmedi. Bir esnaf için tabelanın ne kadar önemli olduğu bilinir. Mağduriyetimin giderilmesi için yetkililere sesleniyorum, sattığım ana mal olan biranın ana üreticisi olan firma 6 aydır beni mağdur etti ve etmeye devam ediyor. Acil dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Teşhir Malzemesi _ Dolap - Stand

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Erdal İ.
  30 Ağustos
  01:07

  Otomatik mesajla değerlendirme yapılıyor sizin belgeleriniz kaliteniz mağduriyeti kaldırmıyor ne yazık ki

 • 19 Ağustos
  10:14

  Değerli Tüketicimiz,

  Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir.
  Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir.
  Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir.
  Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Efes İletişim Hattı
  444 33 37