Efes Pilsen Şişesi Bozuk Ve İçerisinde Yabancı Maddeler Mevcut!

Günay K. |

Haftasonu aldığım Efes Pilsen şişe depozitolu içeceğin kapağının kenarının yamuk olduğunu farkettim, bu sonradan olan bir deformasyona benzemiyor, kapatılma sırasında bir baskı hatasına benziyor daha çok, ama herhangi bir sızıntı yoktu, kapak yinede tam kapanmış vaziyette.

Şişenin içinde yüzen bir sürü tanımlayamadığım yabancı madde var? şikayetimi bildirmek üzere şişenin ambalajı üzerindeki 444 Efes Pilsen hattını aradım fakat 5 dakika kadar klasik müzik dinletisi ardından telefonu kapadım.

Dünya çapında markalaşmış, alkollü içecekler sektöründe bu kadar büyük pazar payına sahip global bir markaya hiç yakıştıramadım.

Etiketler :

Ambalaj Üründe Yabancı Madde Çıkması Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  14:16

  Değerli Tüketicimiz,

  Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir.
  Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir.
  Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir.
  Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Efes İletişim Hattı
  444 33 37 ( EFES)