11 Temmuz 2013

Efes Pilsen Buzdolabı Şikayetime Hala Dönmediler!

Efes Pilsen Biraları satabilmem için buzdolabı gerekiyor! Şikayet No: 18768984 temmuz iletişim bilgileri istendi. 11 temmuz hala cevap yok. Müşteri hizmetlerini aradım, 3 dakika Efes'le hep birlikte müziği dinledikten sonra telesekretere mesaj bırakmaya yönlendirildim.

Sonuç? 1 tanede satarım 100 tanede tercih edilir olmak yetmez mi? Sonuç olumsuzsa da yazın lütfen buraya "satmayın bizim ürünümüzü istemiyoruz" bizde bilelim ne olduğunu.

Mine 476 Okunma

Cevaplar

  • Efes Pilsen Temsilcisi10 Kasım 2013

    Değerli Tüketicimiz, Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir. Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir. Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Efes İletişim Hattı 444 33 37 ( EFES)

  • Mine'nin Teşekkür Mesajı13 Temmuz 2013

    teşekkür ederim. küçükte olsa bir dolap gönderildi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön