21 Kasım 2014

Efes Pilsen Bozuk Bira!

Tekelden aldığım 25'lik bomonti kutu biranın içindeki şey bira değildi. Tadının birayla alakası yoktu ve bira yerine içtiğim şeyin ne olduğu konusunda da fikrim yok. Emin olmak için bardağa koyup baktım ve rengi neredeyse beyazdı ve köpük adına hiçbir şey yoktu. Yıllardır Efes marka bira tüketiyorum ve Efes dışında bir bira da içmem ancak ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

Üretim tesislerinizi de daha önce gezmiş biri olarak bu teknolojiyle nasıl böyle bir hatanın olabileceğine anlam veremedim. Kalite kontrole ne kadar önem verdiğinizi saatlerce anlatan mühendis beyefendilere de ayrıca selamlarımı iletiyorum ve zehirlenmemeyi umuyorum.

Arzu 3.653 Okunma

Cevaplar

  • Efes Pilsen Temsilcisi21 Kasım 2014

    Değerli Tüketicimiz, Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir. Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir. Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Anadolu Efes İletişim Hattı 444 33 37

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön