Efes Pilsen Bayii Şikayeti Hakkında!

Orhan İ. |

4 yıldır Efes Pilsen bayii olarak çalışmaktayız, şikayetlerimizi bildirecek ne bir şef ne de bir müdür muhatap'ımız yok o kadar çok sıkıntı yaşıyoruz ki bu firma ile sanırım kimin eli kimin cebinde belli değil.
Bu şikayetlerimden bazılarını bahsedecek olursak;
Tutarsız bayiiler arası iskonto ve Bedelsizler yani hangi bayii ürünü çok satarsa o bayii yaptırımlardan yararlanıyor.
Dolapsa dolapları var tabela ise oda mevcut yani yapılan haksızlık sadece satışa bağlı ise her bayii satışı kadar alsın bu haksızlık ortadan kalksın Satışı yüksek bayii ye bütçe var yıllardır benim bayiim daha 3 kuruş layık görülmedi ve aylık 250 parça ürün satışı yapılmakta.

Etiketler :

Bozuk Ürün Tad - Koku - Kıvam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan İ.
  31 Ağustos
  19:04

  Bu firmaya daha birkaç gün önce şikayetimi bildirdim fakat bu gün firma personeli sipariş vermek için beni arayarak bana seni hayvan barınağına götüreceğiz dedi ve sert çıkışıma karşılık şaka yaptım dedi demek oluyor ki Efes Pilsen bu siteden yazılan şikayetleri bu şekilde çözüyor ya da bu müşteri bir kaç kez daha şikayet yazsın sorunlu müşteri der işin içinden çıkarız mantığı yürütüyor. Saygılarımla.

  Dila Tekel & şarküteri. Sarıyer / ist

 • 28 Ağustos
  09:27

  Değerli Tüketicimiz,

  Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir.
  Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir.
  Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir.
  Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Anadolu Efes İletişim Hattı
  444 33 37