Efes Pilsen Araçtan Fırlayan Şişe!

Aykut Ö. |

İzmir'in Karabağlar semtinde aracımda ilerlerken karşımdan gelmekte olan Efes Pilsen dağıtım aracınızdan fırlayan şişe aracımın ön panelini parçaladı. Eğer o şişe cama gelse idi olacakları tahmin bile edemiyorum. Şiddetli bir biçimde kornaya basmış olsam da araç şoförü devam etti. Bu nasıl bir sorumsuzluktur anlamış değilim.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  14:14

  Değerli Tüketicimiz,

  Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir.
  Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir.
  Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir.
  Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Efes İletişim Hattı
  444 33 37 ( EFES)