03 Eylül 2015

Efes Pilsen 5 Litrelik Fıçı Bira Tat Sorunu.

Dün aldığım 5 litrelik Efes Pilsen fıçı bira misafirlerimize rezil olmanın yanında bizim için resmen eziyete dönüştü. Fıçının içinden gelen bol köpüklü sarı renkli asitsiz ılık iğrenç tadı olan sıvı. Kesinlikle yıllardır bildiğimiz Efes Pilsen birası değildi. Beklemediğim bu tatsız olayı yaşadıktan sonra burada yaptığım araştırmalar sonucunda birçok kişinin aynı sorunu yaşadığını fark ettim. Umarım şirket yetkilileri yapılan bu şikayetleri göz önünde bulundurarak daha güzel bir ürün geliştirip şikayetçi olanlarında mağduriyetlerini giderir.

Güçlü 632 Okunma

Cevaplar

  • Güçlü 03 Şubat 2016

    Ürünü teslim ettiğim 13 Eylül tarihinden sonra şirket tarafından bana herhangi bir dönüş olmadı ancak ben müşteri hizmetleri numarasını defalarca arayıp (35-40defa) konu hakkında şikayetimi tekrar dile getirdim ve en son pazartesi günkü aramamda karşı tarafın konuya duyarsızlığı karşısında biraz ağır konuştum ancak enteresandırki salı günü beni arayıp bugün telafi konusunda yardımcı olacaklarını belirttiler. Şirket görevlisi Orhan bey bugün beni arayıp şikayet ürünün üretiminin durduğunu bunun yerinde telafi amaçlı başka bir ürün iade etti. Orhan beye konu hakkındaki hassasiyeti için teşekkürler ancak Efes Pilsen firması müşteri memnuniyeti konusunda çok zayıf!

  • Güçlü 20 Ekim 2015

    Şikayet konusu ürünü benden 5 hafta önce teslim alıp inceleme yapacaklarını belirttiler ancak o günden sonra ürün Sahibinden.com bir cevap gelmedi. Telefon ile aramalarımda ürünün laboratuvarda incelendiği söyleniyor. Şikayet konusu ürün sadece fıçı bira ancak laboratuvarda atomu parçalıyorlar sanki!

  • Efes Pilsen Temsilcisi03 Eylül 2015

    Değerli Tüketicimiz, Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir. Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir. Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Anadolu Efes İletişim Hattı 444 33 37

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön