22 Ağustos 2014 #2630054

Efe Tur Araç Konforu!

16.08.2014 tarihli araçla 10:30'da Akçay istikametinden Kocaeli'ne doğru gitmek için yola çıktık ama yine efe tur firması yine kırık koltuk sorunu. Bu kaçıncı yolculuğumu etkileyen kırık koltuk bilmiyorum artık.


44 numaralı koltuğun oturma kısmındaki süngeri bağlantı yerlerinden ayrılmış ve sürekli kayıp öne gidiyor. Altı saatlik bir yola çıkacak araç nasıl kontrol edilmez bilemiyorum. Bütün yolculuğum ayağa kalkıp koltuğun kayan kısmını yerine geri oturtup tekrar kaymasını beklemekle geçti.

Nur 683 Okunma

Cevaplar

  • Efe Tur Temsilcisi23 Ağustos 2014

    Değerli Yolcumuz; Düşüncelerinizi bizimle paylaşarak bizleri daha iyi hizmet verme konusunda değerlendirdiğiniz ve fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz şikayetiniz ilgili birim amirlerine aktarılmıştır ve bu aksaklık en kısa süre içerisinde giderilecektir. Firmamız adına özür diler,bu hususlarda kendimizi değiştirme, geliştirme ve yaptığımız işleri değerlendirme fırsatını bizlere verdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizleri tekrar yolcumuz olarak ağırlamak dileğiyle, Saygılarımızla... EFE TUR

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön