Efe Tur Kayıp Bagaj Ve Komik Tazmin Bedeli!

Şeyma Ş. |

18.02.2012'de İzmit'ten Aliağa'ya olan yolculuğumda Aliağa'ya vardığımda (07:00)valizim bagajda bulunamadı. 22.10.2012'de benden valiz içindekilerin maddi değerlerini, bagaj kuponu ve biletimin fotokopisini istediler gönderdim. Valizim bulunamadığı takdirde zararımı ödeyeceklerini söylediler.

Efe Tur tüm bu süreçte ben aramadan beni aramamıştır. Firma bana kesinlikle yardımcı olmadı. Otobüs şoförünü dahi bana arattılar. Şoför ise 'akşama kadar sabredin. Muavin ne yapsın herkesin bavuluna sahip çıkamaz ki 'dedi. Efe Tur daha sonra beni arayıp 638 TL'lik zarara karşılık 200 tl ödemeye karar verdiklerini söylediler kabul etmedim. Öğrenci olduğum için de dava açamadım...

Etiketler :

Personel Davranışı Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeyma Ş.
  18 Ağustos
  10:06

  Evet aradılar gerekli bilgiyi verdiler. gerekli bilgi şuydu ' daha önce sizi aradıklarında gerekli herşeyi söylemişler başka yapılacak birşey yok zaten şu anda 200 lirayı da verme söz konusu değil' yasal olarak zamanaşımına uğramayan hak EFETUR a göre zamanaşımına uğramış gibi bir imaj çiziyorlar. Yasal yollara başvurmakan başka çare kalmadı ki herkesi böyle mağdur etmesinler!!

 • 16 Ağustos
  13:53

  Sayın Yetkili;

  16.08.2014 tarihinde yolcumuz aranmış ve gerekli bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla.

 • Şeyma Ş.
  04 Ağustos
  10:43

  Efe Turdan kesinlikle memnun değilim.Bu kadar sorumsuz bir firma ile karşılaştığım için çok şanssızım ancak mecburen hala kullanmak zorundayım. kocaeli den aliağa ya seferi olan tek firma olduğu için okulum itene kadar kullanmak zorundayım. ancak okulum bittikten sonra asla ve asla kullanmam.