21 Ekim 2013

Efe Tur Bisiklet Sorun Oldu!

Düzce'den Bandırma'ya ve Erdek'ten Düzce'ye Efe Tur'la yolculuk ettik. Bagajımız iki tane katlanır bir tane normal bisikletti. Katlanırların zaten diğer bavullardan farkı yok. Normal bisikletin de on lastiği sokup küçülttük. Ama hem gidişte hem dönüşte muavinlerin bisikletleri almamak için çeşitli bahaneleri ile karşılaştık. Yok diğer yolcuların bagajları yırtılırmış, sığmazmış vs. Sığmazsa yolda atarız bile dediler.

Bisiklet de bir bagajdır ve biz zaten onu sığabilir hale getiriyoruz. Almamak gibi bir hakları yok. Zaten arkadaşların hiçbir endişesi gerçek olmadı. Biz yüklemek için mücadele etmek zorunda kaldık. Ayrıca bandırmaya 6 saatte varırken, Erdek-Düzce arası 8 saat sürdü. Yol boyunca bütün terminallere girildi. Güler yüz falan da hikaye.

Tuğba 320 Okunma

Cevaplar

 • Tuğba 24 Ekim 2013

  Şikayetimin yayınlanmasının ardından efetur yetkilisi Figen Hn beni arayarak yaşanan olayı tasvip etmediklerini ve her iki otobüsün personelini de uyardıklarını, ne olursa olsun bagajda sıkıntı yaşanmaması gerektiğini söyledi. Ben kendisine tekrar bisikletimle yolculuk yapmak istediğimde bana bu konuda yardımcı olacak bir belge verip veremeyeceklerini sordum. Beni aradıkları numaradan her zaman kendilerine ulasabilecegimi söylediler.

 • Tuğba 23 Ekim 2013

  Şikayetimin yayınlanmasindan sonra efetur yetkilisi Figen Hanım beni arayarak talihsiz bir olay olduğunu, her iki otobüsün görevlilerinin de uyarıldığını söyledi. Ben kendisine, tekrar bisikletimle yolculuk etmek istesem bana bu konuda yardımcı olmayi saglayacak yazılı bir belge verip veremeyeceklerini sordum. Beni aradıkları numaradan aradığımda her zaman yardımcı olabileceklerini söylediler.

 • Efe Tur Temsilcisi21 Ekim 2013

  Sayın Yetkili; 21.10.2013 tarihinde yolcumuz aranmış ve gerekli açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla.

 • Efe Tur Temsilcisi21 Ekim 2013

  Sayın Yetkili; 21.10.2013 tarihinde yolcumuz aranmış ve gerekli açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön