26 Ağustos 2013

Efe Tur Bilet Değişimi Yapmadılar!

6-8 ay önce gibi 10+3 kampanyası ile 160 lira ödeyerek 13 adet açık bilet aldım. 24 ağustos 2013 tarihinde şubeye giderek, ücretli olan biletlerden birini farkını ödeyerek Esenler gölcük olarak değiştirmek istedim. Ancak biletimi değiştirmediler. Sonuçta elimde ücretini ödeyerek aldığım Efe Tur'un Gölcük Harem bileti var ama nedense değiştiremedim. Yazıhaneden bana kampanya ile aldığım için değiştiremeyeceklerini söylediler.

Kampanya ile almış olsam bile parasını ödeyerek aldım neden farkını ödeyerek biletimi değiştiremiyorum. Ayrıca bunu daha önce yapmış olmama rağmen. Yazıhanede bilet kesimi yapan çalışanınızdan şikayetçiyim.

Saadettin 188 Okunma

Cevaplar

 • Saadettin 01 Kasım 2013

  firma tarafından arandım, görüştüğüm kişi yazanedeki kişiler ile görüştüklerini, aslında benim talebimi kabul etmeleri gerektiğini söyledi bundan sonra böyle bir sıkıntı yaşamayacağımı belirtiler. ama henüz aynı talep ile yazaneye gitmedim aynı talepte bulunduğumda nasıl bir tepki ile karşılaşacağımı bilmiyorum.

 • Saadettin 24 Eylül 2013

  defalarca aranmadım, bir kere aramışlar ancak cevapsız cağrı vardı. aradan 1 ay gectıkten sonra tekrar aradılar. bu sefer telefonu actığımıda görüşme yaptık. hatalı olduklarını şube çalışanların hatası olduğunu belirtiler. bundan sonra böyle bir sıkıntı yaşamayacağıma garanti verdiler.

 • Efe Tur Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sayın Yetkili; en son 18.09.2013 tarihinde ve daha önceki tarihlerde olmak üzere, gerekli açıklamaları yapmak amacı ile yolcumuz defalarca aranmış fakat cevap alınamamıştır. Bilgilerinize.

 • Saadettin 06 Eylül 2013

  hala arayan soran yok

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön