1 g
Yorum Yap
#11443288

Efe Nakliyat Kırık Eşyalar...

29 Aralık 2018 de Alanya'da evimi taşımak için Efe Nakliyat şirketinin yetkilisiyle ofislerinde konuyu konuştum bana dediği Alanya Efe Nakliyat şirketinde iş yeri sahibi, sabah geleceğiz sözleşmeyi yapacağız ve dört dörtlük taşıma sözü verdiler fakat taşınma günü Efe Nakliyat değil Çağdaş Nakliyat geldi sözleşme yapmadılar, ben sözleşme yapalım dediğimde Efe Nakliyat gelemedi yerine bizi Çağdaş Nakliyat'ı gönderdi dediler.


Efe Nakliyat şirketiyle görüştüm Çağdaş Nakliyat şirketi bizim nakliyat sorun olmaz, sözleşmeyi WhatsApp'tan göndereceğiz içiniz rahat olsun dediler işin özü Efe Nakliyat benimle anlaştı kendi söz verdi fakat benim eşyalarımı taşıması için Çağdaş Nakliyat'a vermiş kendi komisyonunu almış ve çekilmiş. Çağdaş Nakliyat şirketi Y*** söylene söylene bu paraya taşınmaz deyip durdu, taşınma sona erdi. Kolileri açmaya başlayınca gördüm ki bir çok şey kırılmış basta klimanın dış ünitesi kırılmış bisikletin viteslerini ve tabak çanak ne varsa ayrıca mobilyaların ayakları yan tarafları kırılmış dolap kapakları kırılmış.


Adamlar eşya taşımamış eşyalarla kavga etmiş atmış fırlatmış sanki babasının parasıyla aldı onları, adamları arıyorum telefona bakmıyorlar telefon çalıyor açmıyorlar, söz verdiklerini yapmıyorlar ve eşyalarınızı kırık dökük veriyorlar. Sözlerini tutmuyorlar eşyalarınızı başka bir nakliye şirketine satıp komisyon alıyorlar gelenlerde eşyalarınızı kırıp döküyor.

Oguzkaan 416 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler