08 Temmuz 2016

Ef Dil Okulları Habersiz Ücret Kesimi...

Daha önce deneme kursu satın aldığım dil okulundan, kursu iptal etmeme rağmen kartımdan para çektiler. Telefon ve e-mail ile ulaştığımda iade yapamayacaklarını belirttiler. Kendilerine bu hizmeti iptal ettiğimi, söylememe rağmen paramı iade etmediler, ben bir tüketici olarak mağduriyetimi belirttim ama Ef Dil Okulları anlamak istemedi.

Hizmeti alana kadar her şey çok güzel, sonrasında şartlarımız budur tarzında ifadeler. Yurt dışında olduklarından dolayı şikayet sonucunda paranızı ödemeleri de söz konusu olmuyor. Mağdur, arkadaşlar savcılığa suç duyurusunda bulunursa, parayı geri alamazlarsa bile faaliyetleri askıya alınır. Ben suç duyurusunda bulunacağım.

Selcuk 9.759 Okunma

Cevaplar

  • Ef Dil Okulları Temsilcisi08 Eylül 2016

    Sayın Öğrenci, Deneme surumu alindıktan sonra 30 gun icerisinde iptal edilmedigi takdirde ilk ay temel uyelik ucreti otomatik olarak alinmaktadır. Bu durumda ucret iadesi yapilmamaktadir. Bu bilgi deneme surumunu alirken yaptiginiz sozlesmede ve sartlar ve kosullar altinda bulunabilir. 30 gun dolmadan bizi arayarak uyeliginizi iptal ettiginizde, herhangi bir para cekimi soz konusu olmaz. Lutfen sözlesme sartlarini, deneme surumumuzu satin almadan once inceleyiniz.” Denem sürümünü satın alırken yapılan bilgilendirme ve sözleşme şartlarında bulunan konuyla ilgili kısım şu şekildedir, 2 / 2 - Kursunuzu aktif hale getirin EF English Live, ödüllü kurs materyalleri ve uzman öğretmenleri ile tüm dünyada, milyonlarca insana online olarak İngilizce öğretti. •Sadece 3 TL'ye 7/24 sınırsız erişimden faydalanın •Sizi 139 TL'lik normal tarifemize, yalnızca deneme süreniz bittikten sonra geçireceğiz •Minimum üyelik süremiz yoktur, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz •Kursla beraber alacaklarınız 1 Özel Ders, 30 Grup Dersi & 7/24 kurs materyallerine ulaşım •Kredi kartıyla ödemeyi seçmişseniz ve ücretlendirilmek istemiyorsanız, tek yapmanız gereken, deneme süreniz dolmadan aboneliğinizi iptal etmektir. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal etmek için, Kursum sayfasındaki hesap durumum bölümünü ziyaret edebilirsiniz. •İptal etmezseniz, English Live deneme süreniz sonunda ilk ayın abonelik ücretini sizden tahsil edecektir. Ondan sonra kesintisiz hizmet alabilmek için her ay ücret ödersiniz. Özür dileriz ancak kredi kartı tahsilâtı başladıktan sonra hiçbir ücret iadesi yapılmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön