Eeose Kirpik Uzatıcı Kaş Kirpik Serumu İşe Yaramadı!

Berna B. |

Uzun araştırmalar sonucunda kaşlarım için kullanmak üzere almış olduğum Eeose kaş kirpik serumunu 20 gündür kullanmama rağmen (sonucunu 14 gün içinde alırsınız yazıyordu prospektüsünde) hiçbir değişim olmadı ki ne şekilde yazılıyorsa o şekilde kullandım.
Hem fahiş fiyata satıp hem de insanları nasıl kandırdıklarına inanamıyorum.
Her şekilde bunu duyuracağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  13:36

  Değerli Tüketicimiz,
  Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, olumsuz geri bildiriminiz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. EEOSE LABORATUVARLARI olarak temel prensibimiz her zaman tüketicilerimizin ihtiyaçlarını anlayan ve beklentilerine cevap veren ürünler formüle etmektir. Bu doğrultuda verdiğimiz hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak üzere tüm ürünlerimiz yurtdışı ve yurt içi bağımsız laboratuvarlar ve üniversitelerce yapılan klinik çalışmalarla desteklenmekte, güvenlik değerlendirmeleri yapılmakta, dermatolojik ve oftalmolojik olarak da test edilmektedir.
  Tüketici memnuniyeti ve önerileri firmamız için en yüksek önem düzeyine sahiptir. Bu anlayışla tüm ambalaj ve broşürlerimiz üzerinde yer alan tüketici danışma hattımızdan ya da ilgili mail adresinden talep ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.
  Tarafınıza geri dönüş yapılmış olup mevcut iletişim numaranızdan ulaşılamamıştır. Tüketici danışma hattımız ve e-mail adreslerinden dilediğiniz anda erişim sağlayabilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  EEOSE LABORATUVARLARI
  Tüketici Danışma Hattı : 0216 349 49 94
  info@eeose.com