Eeose Kirpik Uzatıcı Hiçbir İşe Yaramıyor!

Sibel S. |

100 TL verip Eeose kaş ve kirpik serumu aldım. 1 aydır kullanıyorum, hiçbir uzama hiçbir gürleşme olmadı, boşuna param gitti, ucuz bir şey de değil ki yazık günah!

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  12:54

  Değerli Tüketicimiz,
  Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, olumsuz geri bildiriminiz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. EEOSE LABORATUVARLARI olarak temel prensibimiz her zaman tüketicilerimizin ihtiyaçlarını anlayan ve beklentilerine cevap veren ürünler formüle etmektir. Bu doğrultuda verdiğimiz hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak üzere tüm ürünlerimiz yurtdışı ve yurt içi bağımsız laboratuvarlar ve üniversitelerce yapılan klinik çalışmalarla desteklenmekte, güvenlik değerlendirmeleri yapılmakta, dermatolojik ve oftalmolojik olarak da test edilmektedir.
  Tüketici memnuniyeti ve önerileri firmamız için en yüksek önem düzeyine sahiptir. Bu anlayışla tüm ambalaj ve broşürlerimiz üzerinde yer alan tüketici danışma hattımızdan ya da ilgili mail adresinden talep ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.
  Tarafınıza süreçlerimiz ile ilgili dönüş yapılmış olup tüketici danışma hattımız ve e-mail adreslerinden dilediğiniz anda erişim sağlayabilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  EEOSE LABORATUVARLARI
  Tüketici Danışma Hattı : 0216 349 49 94
  info@eeose.com