25 Şubat 2016

Eeose Kirpik Uzatıcı Fahiş Fiyat ve Yan Etkileri Var!

Eeose kaş ve kirpik serumunun, piyasada rekabet edecek başka bir ürün bulunmadığından fahiş fiyatlarla satıldığını düşünüyorum. 10 ml. olan ürün küçük bir tüpte yarısı dolu şekilde selamlıyor sizleri. Vaatler büyük fakat etki edebilmesi için öngörülen 6 haftanın tamamlanması için 1 kür asla yeterli değil. 2 hafta içinde 1. kürüm bitti üstelik talimatta yazıldığı gibi 1 damla sağ gözüme 1 damla sol gözüme kullanıyordum.

Ayrıca ürünü sürdüğüm gecenin sabahı hat şeklinde göz kapağımda kabarma, şişkinlik yaşadım. Gözde yanma hissi ve bulanık görme de cabası. Fakat yiğidi öldür hakkını yeme demişler, tüm bunlara rağmen işe yaradı mı derseniz, gerçekten de yaradı.

Benim derdim yan etkisi yoktur diye vaatte bulunan üstelik fahiş fiyatlara satılan bu ürünün hem yan etkisinin bulunması hem de önerilen tedavi süresine 1 kürün yetmemesinden kaynaklanıyor. Firma bu iki konu üzerinde durmalıdır.

Buket 49.316 Okunma

Cevaplar

  • Eeose Kirpik Uzatıcı Temsilcisi09 Mart 2016

    Değerli Tüketicimiz, Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, olumsuz geri bildiriminiz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. EEOSE LABORATUVARLARI olarak temel prensibimiz her zaman tüketicilerimizin ihtiyaçlarını anlayan ve beklentilerine cevap veren ürünler formüle etmektir. Bu doğrultuda verdiğimiz hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak üzere tüm ürünlerimiz yurtdışı ve yurt içi bağımsız laboratuvarlar ve üniversitelerce yapılan klinik çalışmalarla desteklenmekte, güvenlik değerlendirmeleri yapılmakta, dermatolojik ve oftalmolojik olarak da test edilmektedir. Tüketici memnuniyeti ve önerileri firmamız için en yüksek önem düzeyine sahiptir. Bu anlayışla tüm ambalaj ve broşürlerimiz üzerinde yer alan tüketici danışma hattımızdan ya da ilgili mail adresinden talep ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Tarafınıza süreçlerimiz ile ilgili geri dönüş yapılmış olup tüketici danışma hattımız ve e-mail adreslerinden dilediğiniz anda erişim sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla, EEOSE LABORATUVARLARI Tüketici Danışma Hattı : 0216 349 49 94 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön