10 Temmuz 2013

Eczane.com.tr Ürün Kargolanmadı!

Eczane.com.tr sitesi olarak stokta var ve aynı gün kargo yazan ürünlerimi 1 hafta geçmesine rağmen hazırlayıp gönderemediler. 2 tane mail attım geri dönmediler. Telefon açınca kusura bakmayın deyip , yarın hemen göndereceklerini söylediler. Normalde dinlemezdim iptal edecektim ama daha uğraşmak istemedim .

Bir şans verdim ve çarşamba oldu daha kargoya bile verilmedi. Üstelik bu bir ilaç sitesi benim aldıklarım belki önemli değildi ama , aciliyeti olan bir ilaç da alabilirdim. Bugün artık sipariş iptali için mail attım, ancak akşam üzeri ürünü kargoya vermişler . Tabi ki bu kadar ilgisiz oldukları için ürünü geri göndereceğim . Beni bu kadar uğraştırdıkları için de kendilerini kınıyorum.

Furkan 2.813 Okunma

Cevaplar

  • Eczane.com.tr Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Furkan bey'in istemiş olduğu ürün ile ilgili distribitör firma tarafında sıkıntı olduğu kendisine telefon ile bildirilmiştir. Cumartesi günü elimize geleceğini ve Pazartesi günü kargolanacağı aynı telefonda bildirilmiş ve kendisinin de şikayette belirttiği gibi kabul etmiştir. Pazartesi akşamı aldığı ürün kargo şirketine teslim edilmiş fakat kargo şirketi ürünü şubede unutmuş. Kargo şirketinin geç teslimatından dolayı Furkan Bey'den özür dileriz. Ürünün yasal olarak iade hakkı olduğu için Furkan bey iade hakkını kullanıp ürünü geri kargolamıştır. www.eczane.com.tr

  • Furkan 15 Temmuz 2013

    söz ve görüntü iyi uygulamada yoklar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön