Eczane.com.tr Ürün Kargolanmadı!

Furkan Y. |

Eczane.com.tr sitesi olarak stokta var ve aynı gün kargo yazan ürünlerimi 1 hafta geçmesine rağmen hazırlayıp gönderemediler. 2 tane mail attım geri dönmediler. Telefon açınca kusura bakmayın deyip , yarın hemen göndereceklerini söylediler. Normalde dinlemezdim iptal edecektim ama daha uğraşmak istemedim .

Bir şans verdim ve çarşamba oldu daha kargoya bile verilmedi. Üstelik bu bir ilaç sitesi benim aldıklarım belki önemli değildi ama , aciliyeti olan bir ilaç da alabilirdim. Bugün artık sipariş iptali için mail attım, ancak akşam üzeri ürünü kargoya vermişler . Tabi ki bu kadar ilgisiz oldukları için ürünü geri göndereceğim . Beni bu kadar uğraştırdıkları için de kendilerini kınıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  10:50

  Furkan bey\'in istemiş olduğu ürün ile ilgili distribitör firma tarafında sıkıntı olduğu kendisine telefon ile bildirilmiştir. Cumartesi günü elimize geleceğini ve Pazartesi günü kargolanacağı aynı telefonda bildirilmiş ve kendisinin de şikayette belirttiği gibi kabul etmiştir.
  Pazartesi akşamı aldığı ürün kargo şirketine teslim edilmiş fakat kargo şirketi ürünü şubede unutmuş. Kargo şirketinin geç teslimatından dolayı Furkan Bey\'den özür dileriz.
  Ürünün yasal olarak iade hakkı olduğu için Furkan bey iade hakkını kullanıp ürünü geri kargolamıştır.

  www.eczane.com.tr

 • Furkan Y.
  15 Temmuz
  22:04

  söz ve görüntü iyi uygulamada yoklar