06 Eylül 2013

Eczacıbaşı İntema'dan Aldığım Ürünlerin Montajına 300 TL İstiyorlar!

Eczacıbaşı İntema Vitra'dan binlerce lira vererek aldığım klozet ve banyo dolabının montajı için yetkili servisleri aradığımda montajın ayrıca ücretlendirildiği tarafıma bildirildi. Sadece bu ürünlerin montajı için 300 TL gibi bir rakam isteniyor. Ayrıca montajı yetkili servislerine yaptırmazsam garanti kapsamında olmayacağı da iletildi.

Aldığınız ürünü kullanımınıza hazır hale gelmesi için ayrıca ücret talep edilmesi çok mantıksız bir uygulama. Ürün destek hizmeti olmayan bu firmayı bir daha kullanmayacağım gibi kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

Keşke ürün destek hizmeti olan daha uygun bir firmadan alsaymışız ürünlerimizi en azından montaj sırasında yanıltılmamış olurdum.

Alican 201 Okunma

Cevaplar

  • Vitra Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Alican Cavlak, Bazı özel seriler hariç diğer ürünlerimizin montajı bedellidir.Montaj bedelleri ürün grupları ve serilere göre farklılık göstermektedir.Tüm yetkili servislerimiz de hizmet fiyat listesinde belirtilen fiyatlar üzerinden hizmet vermektedirler. Yetkili servislerimiz serbest sıhhi tesisatçılardan farklı eğitimlerle donatılmış olup, montaj bedeli; işçilik, servis eleman ve yol ücretleri doğrultusunda hesaplanmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda servisimizin talep ettiği ücrette herhangi bir hata olmadığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Satış Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön