17 Aralık 2013

Eczacıbaşı İntema'da Müşteri Bile Olamadık!

Dün akşam Bursa BM Koleksiyon Vitra mağazasına referans üzerine gittik. Yaka kartında ismi M** olarak görünen kişi nedense bize bir şey satmamak için elinden geleni yaptı. Daha önce aldığımız ama banyomuza uymayan ürünün yerine çözüm istemiş olmamıza rağmen “Bu olmaz , o olmaz” gibi sözlerle birlikte, kendisinden zorla bazı ürünler için fiyat alabildik.

Son aşama kendisinin bana cep telefonunu göstererek "Yalnız saat 18:30 bizim çıkmamız gerekiyor servisimiz kalkacak" cümlesiydi. Kişi resmen bizi sepetledi anlayacağınız.

Pınar 433 Okunma

Cevaplar

  • Vitra Temsilcisi25 Aralık 2013

    Sayın Pınar Hatipoğlu, Öncelikle yetkili satıcımızla yaşadığınız iletişim problemi için çok üzüldüğümüzü belirtir, özür dileriz. Mesajınız sonrası yetkili satıcımızla görüşülmüş olup konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Aradaki iletişim sorununu aşmak adına B&M Koleksiyon Satış müdürü Ferruh Bayram’ın ve bölge sorumlumuzun bugün sizi arayacağını, ürününüz hakkında size detaylı bilgi vereceğini bildirmek isteriz. Gelecekte size daha iyi koşullarda hizmet vermekten mutluluk duyar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Satış Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön