15 Nisan 2013

Eczacıbaşı İntema Yetersizlik!

Banyomuzun tadilatı nedeniyle en iyisi olsun diye düşünerek aldığımız vitra marka klozetin rezervuar kapağı takım aşamasında kırılınca vitra servisinden parası ödenerek yenisi sipariş edilmiştir. Sipariş tarihi 02. 02. 2013 tur 14. 04. 2013 tarihine gelmemize rağmen hala parasını verip sipariş ettiğimiz ürünü bize teslim edememişlerdir.

Bir ara sadece bir kaç farklı rezervuar kapağı getirip bunlar uygun değil deyip geri gittiler. Üzerinden 2 ay geçti ancak hala istenilen ürün temin edilmediği gibi herhangi bir kimse ilgilenmedi de. Sorumluluk vitraya mı yoksa bayılık verip başı boş bıraktığı iş yerindr midir bilemiyorum İzmir gıda çarşısındaki vitra servisinin çalışma sisteminin düzeltilmeli.

Esra 119 Okunma

Cevaplar

  • Vitra Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Esra Akarsu, Öncelikle yetkili servisimiz İlke Tesisat ile yaşadığınız iletişim ve termin problemi için üzüntü duydumuzu belirtir, özür dileriz. Sözkonusu aksaklıkların firmamızın ve satış noktalarımızın hizmet standartlarını yansıtmadığını ancak ileride tekrarlanmaması için İlke Tesisat , üretim ve lojistik birimlerinin uyarıldığını bilgilerinize sunarız. Siparişinizin bu hafta sonuna kadar sevk edileceğini , ürün servisimize ulaştığında sizinle iletişime geçeceğini bildirmek isteriz. Gelecekte size daha iyi koşullarda hizmet vermekten mutluluk duyar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Satış Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön