06 Eylül 2013

Eczacıbaşı İntema Vitra Lavabo Dolabımı Hala Teslim Etmedi!

15 Temmuz 2013 tarihinde siparişini vermiş olduğum Eczacıbaşı İntema vitra lavabo dolabımın teslimatı hala yapılmadı. Teslim süresinin 45 iş günü olduğu ve araya bayramın girmesinden dolayı gecikme olduğu söylendi ve her aradığımda farklı teslim tarihleri söylendi.

İlk Önce 19 Ağustos, 30 Ağustos'a sarktı, sonrasında ise 10 Eylüle sarktı. Aldığım yetkili bayi sürekli fabrikaya ürünlerin aciliyeti ile ilgili mail atmasına rağmen, her seferinde sevkıyat gecikiyor.

Dünya paralar vererek alınan Vitra marka ürünlerdeki bu gecikme gerçekten çok sinir bozucu. Evde banyo lavabosuz 2 aydır yasamaya çalışıyoruz. Vitra markasının büyüklüğüne güvenerek gözü kapalı olarak yaptığımız alışverişten çok pişmanım.

Özge 186 Okunma

Cevaplar

  • Vitra Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Özge Ergin Elalmış, Öncelikle yaşadığınız termin problemi için üzüntü duyduğumuzu belirtir, özür dileriz. Sözkonusu aksaklıkların firmamızın ve satış noktalarımızın hizmet standartlarını yansıtmadığını ancak ileride tekrarlanmaması için üretim ve lojistik birimlerinin uyarıldığını bilgilerinize sunarız. Siparişinizin bu hafta sonuna sevk edileceğini , ürün servisimize ulaştığında sizinle iletişime geçeceğini bildirmek isteriz. Gelecekte size daha iyi koşullarda hizmet vermekten mutluluk duyar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Satış Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön