23 Ağustos 2013

Eczacıbaşı İntema Vitra Duşakabinin Boyaları Aktı!

Edremit Koçtaş'tan Eczacıbaşı İntema Vitra duşakabin aldım üç ay sonra temizlikte boyaları aktı. Firmaya başvurdum kullanıcı hatası içinde kimyasal temizlik ürünleri kullanmayınız diye bir not vardı dediler.

Ben bu üründe tasarım hatası olduğunu düşünüyorum madem kimyasallarla boyası akıyor neden kabinin iç tarafı boyandı. Bu kullan at bir ürün değil ki bütün temizlik ürünleri kimyasal içeriyor temizlik ürünü kullanmadan senelerce temizlik ve hijyenini sağlamak mümkün değil. Üstelik ıslak zeminde.

Daha önceki duşa kabinimi çok ucuza almış ve senelerce sorunsuz kullanmıştım. Ürünlerine sahip çıkmamalarına üzüldüm..

Müfide 240 Okunma

Cevaplar

  • Vitra Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Müfide Çağlayan, Ürünlerimiz TSE Standartlarına uygun olarak üretilmekte olup satış hattına sunulmadan önce yoğun testlerden geçirilmektedir. Mesajınız sonrası yapılan araştırmadan ürününüzde üretim kaynaklı bir arıza olmadığı bilgisine ulaşılmıştır. Hatalı temizlik (asit bazlı detarjan kaynaklı) nedeniyle oluşan hasarlarla ilgili garanti kapsamında hizmet verilemediğini üzülerek bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Satış Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön