08 Nisan 2013

Eczacıbaşı İntema Sudan Bozulan Lavabo Tezgahı!

2 yıl önce yüksek bedeller ödeyerek Vitra'dan banyomu yenilemiş, banyo dolapları da almıştım. Lavaboda, son zamanların modası olan tezgah üstü çanak lavaboyu tercih etmiştik.

Lavabo çanağını taşıyıcı görev yapan çekmeceli lavabo tezgahı, ön tarafından su alarak boyasında kabarma meydana geldi. Adı üstünde, lavabo tezgahı olduğundan, suyla teması kesin olan mobilyanın, suya dayanıklı malzemeyle üretilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ben Vitra'nın kalitesine güvenerek, piyasadaki diğer mobilyaların yaklaşık on katı bedel ödedim. Evimde üç yerde daha kullandığım aynı ürünün ne zaman bozulacağını bilmiyorum ama Vitra'nın ayıbını telafi etmesini ümit ediyorum.

Saygılarımla.

Ahmet 178 Okunma

Cevaplar

  • Vitra Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Ahmet Kaşıkçı, Şikayetinizle ilgili tespiti teknik servisimiz yapabilmektedir. Tespit yapılabilmesi için size en yakın yetkili servisimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Garanti harici arızalar için hizmet fiyat listemizde belirtilen standart servis ücreti 36 TL + Kdv olup garanti dahili arızalar için servisimizin ücret talep etmeyeceğini belirtmek isteriz. Duman Tesisat, Adres: Seyitgazi Mah. Sami Akbulut Cad. No: 42/İ Merkez Kayseri Tel: (352) 222 95 52 Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Satış Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön