25 Ocak 2014

Eczacıbaşı İntema Servisi Klozet Montajını Yapamadı!

Eczacıbaşı İntema Vitra Şanlıurfa şubenizden 2 adet klozet aldık. Eve getirdik montajı için servisini bekledik. Servis geldi. İlk klozeti taktı fakat klozet duvara maalesef 2-3 parmak kadar uzaklıktaydı. Servis elemanına söyledim malesef ancak bu kadar olacağını söyledi. Bende tamam dedim. Tahret musluğundan ilk çevirişte maalesef su gelemiyordu.

Elemana söyledim dedi ki abi bu arızalıdır yanındaki diğer tahret musluğunu taktı maalesef o da 2-3 tur çevirdikten sonra tahret musluğundan şu gelmeye başlıyor. Tahret musluğu yapılmadı. Diğer klozeti taktı o da 3-4 parmak geride olduğundan iptal ettik. Eski klozeti yerine taktı fakat eskiden yarım parmak boşluk vardı. Şimdi ise 3 parmak boşluk var.Bundan sonra Vitra almayacağım.

Serhat 626 Okunma

Cevaplar

  • Vitra Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Serhat Anıl Atilla , Konuyla ilgili gerekli bilgilendirmenin yapılmış olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A.Ş

  • Serhat28 Ocak 2014

    şikayetimiz ile ilgilenilmedi. Bir mail geldi ve mailde yetkili teknik servisin ilgilenilmediği belirtildi. Fakat ben klozeti sizin yetkili vitra bayinizden aldım ve teknik servisi yetkili bayi yönlendirdi. Bu şikayetimi bugün itibari ile bir çok yerde ve ulusal haber kanallarında paylacağım.

  • Vitra Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sayın Serhat Anıl Atilla , Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Mesajınızla ilgili gerekli araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca size daha hızlı ve verimli hizmet sunabilmemiz için talep ve şikayetlerinizi 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) numaralı müşteri hizmetleri hatlarımıza da iletebileceğinizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön