10 Nisan 2013

Eczacıbaşı İntema Mutfağı Ölçüsüz Yaptı!

İntema'nın Vira bayisinden yaklaşık 3 ay önce mutfak siparişimiz oldu, mutfak yıkılacağı için siparişten sonra (mutfak yıkıldığı zaman) gelip tekrar ölçü aldılar. Mart sonunda da gelip kurulumu yaptılar. Karşılaştığımız sorunlar şunlar:

1) Buzdolabının modelini ve ölçülerini daha önceden belirtmemize rağmen, buzdolabı geldiğinde yerine oturmadı,ölçü yanlış yapıldığı için buzdolabı sığmadı.
2) Buzdolabının girdiği taraftaki dolaplar arka duvardan yaklaşık 30cm öne monte edildi,böyle bir boşluğa gerek olmamasına rağmen. Bu kısım mutfağın diğer kısımlarına göre de önde duruyor (kötü gözüküyor)

3) İki dolap da yanlış ölçü nedeniyle yer kaybı yaşadık.
4)Vira'daki ilgili de bu sorunları hiç umursamadı.

Ahmet 331 Okunma

Cevaplar

  • Vitra Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Ahmet Kumkumoğlu, Konuyla ilgili gerekli bilgilendirmenin yapılmış olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İntema Mutfak

  • Ahmet 21 Mayıs 2013

    Tüm tespitler yapıldı ve sorunlar çözüldü ancak 1 ay geçmesine rağmen bir kere gelip yanlış ölçü nedeniyle tekrar siparişi geçilen ancak halen gelemeyen bir parça mevcut. o da gelse intema ile işimiz bitecek ancak gelemedi gitti.

  • Vitra Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Ahmet Kumkumoğlu, 10.04.2013 tarihinde tarafımıza göndermiş olduğunuz mesajınız için teşekkür ederiz. 11.04.2013 tarihinde Vira Yapı’dan Ayben Hanım ile birlikte yapmış olduğunuz tespit sonucuna gore gerekli düzeltmeler onayınız doğrultusunda yapılacak olup, yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) İntema Mutfak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön