06 Mayıs 2013

Eczacıbaşı İntema Hatalı Malzeme!

Vitra gömme tip porselen Fridun marka bir batarya aldık ve motajını Anadolu tesisat Vitra yetkili servisi montaj etti ve 2 yıl süre ile hiç kullanmadık. 2 yıl sonunda taşındığmızda musluğun çalışmadığını gördük yetkili servisi aradık geldiler ve musluğun kartının yandığını garanti süresi bittiği için işlem yapamayız 2500 +kdv fiyat çıkardılar adaptör fazla elektrik vermiş falan.

Biz bu ürünün değiştirilmesini istiyoruz. Hiç kullanmadığımız bir ürün nasıl olurda yanar şebeke suyu yeni bağlandı elektrik aynı şekilde vitra ailesi olarak ürününüzün arkasında duracağınızı temenni ediyorum. Aksi takdirde gerekli tüm hukuki süreci başlatacağımı bildiririm.

Mehmet 150 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Mayıs 2013

    o kadar çok yardımcı oldunuz ki teşekkür ederiM

  • Vitra Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Mehmet Yıkılmaz, Kullanmış olduğunuz Artema markalı ürünümüzle ilgili memnuniyetsizliğiniz bizi üzmekle birlikte mesajınız sonrası yetkili servisimizle görüşülmüş olup ürünlerinizin garanti süresi geçmiş olduğu bilgisine ulaşılmıştır. Bu nedenle bedelsiz değişim yapılamayacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Satış Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön