12 Nisan 2013

Eczacıbaşı İntema Baumax'tan Aldığımız Duşa Kabin Su Sızdırıyor!

Baumax'tan aldığımız Duşa kabin ve Kompact sistem ile 20-25 gündür uğraşıyoruz. Baumax'ın yönlendirdiği servis montaja geldiğinde teknenin bir kenarının boydan boya çizik olduğunu resimledi. Kompact sistemin askısı el duşu çıkmadı. Onları da ayrıca servis formu ile raporladı. Servis geleceğini bildirdiği günde gelmemesine rağmen yine de her geldiğinde ilgilendi.

Zaten banyonun değişen fayansları ve tesisatı ile 15 gün banyosuz kaldığımız için teknenin çizik tarafını duvara doğru monte edin artık banyo toparlansın bıktık dediğimizi için montaja izin verdik. Teknenin kenarından gelip silikon çekmelerine rağmen su sızıyor. Kalitesine güvendiğimiz Vitra'yı almakla hatamı yaptık acaba?

Aynur 143 Okunma

Cevaplar

  • Vitra Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Aynur-Nadir Çakır, Mesajınız sonrası daha detaylı inceleme yapılması için bölgenizden sorumlu yetkili servisimiz İlke Tesisata bilgi verilmiş olup sizinle iletişime geçmesi sağlandığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön