25 Ekim 2014

Eczacıbaşı İntema 2 Yılda 5 Servis!

Rekor sanırım Vitra'da. 2 yılda 5 servis. Sonuç "garantiniz dolmuş ver 50 tl" eğer şikayeti ertelemezsek çok daha gelirlerdi ya neyse. Vitra'dan aldığım cubido duş ve buhar sistemi ilk andan itibaren sorun verdi. Paket açıldığında boyası dökülmüş cam çevre, kurulduğunda ilk kullanımda fırlayan buhar kapağı, sızdıran duş teknesi, donan dokunmatik ekran.

Servisin ekran için en son öngördüğü şey aynen şu iki sözcük: "bazen devrelerin hatları birbirine karışıyor sigortayı açıp kapatın düzelir", "dokunmatik ekranı değiştirmeyin size pahalıya mal olur" bu arada eve gelişleri de "habersiz" bir şekilde. Bu arada tavırlarda kaba iki yıldır düzlüğe çıkaramadığı ürün için 50 TL servis parası istiyor.

Ahmet 2.360 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet27 Ekim 2014

    verdiğiniz bilgiden sonra gelen servis personeli mükemmeldi(!). o yüzden buraya yazdım zaten. o da 6. servisti. 50 tl ye hakkı yok. ben parasında değilim. cubido 100 servis parası kadardı. ama verimsiz. keşke ilk söylediğimde ürünü geri alsaydınız.

  • Vitra Temsilcisi27 Ekim 2014

    Sayın Ahmet Küçük, Tarafınıza 24 Ekim tarihinde bilgi verildiğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A:Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön