29 Temmuz 2015

Eczacıbaşı Girişim Pazarlama Sinek İlacı!

Bu yıl almış olduğum 2 adet elekt. likit hiçbir işe yaramadı. Değil sineklerin kaçması aksine odaya doluşuyorlar. Birde dalga geçer gibi cihazın üstüne konuyorlar.

Serap 1.242 Okunma

Cevaplar

  • Detan Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Sayın Serap A.., Öncelikle ürünlerimize ve firmamıza gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. EczacıbaşıGirişim olarak sizlere en iyi ve kaliteli ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda ürünlerimizi geliştirmekte ve her geçen gün kalitemizi artırmak için çalışmaktayız. Bunun temelinde bulunan Müşteri İlişkilerimiz ise her türlü sorun ve isteklerinizi dile getirip ihtiyaçlarınız karşılanıp bilgilendirilmeniz üzerine geliştirilmektedir. Öneri ve şikâyetlerinizin tarafımıza ulaştırılmasını sağlamak amacıyla 444 50 20 danışma hattımızdan hafta içi 8.30 – 18.30 saatleri arasında irtibata geçebilirsiniz. Söz konusu geri bildirim ile ilgili olarak sizinle irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır. Bizimle danışma hattımız üzerinden hafta içi 8.30 – 18.30 saatleri arasında irtibata geçebilirsiniz. Ürünlerimize gösterdiğiniz duyarlılıktan dolayı ve değerli zamanınızı ayırarak, bizimle temasa geçtiğiniz için teşekkür eder, tüm Eczacıbaşı Hijyen çalışanları adına sağlık ve mutluluklar dileriz. Saygılarımızla. Eczacıbaşı Girişim Tüketici Hizmetleri Telefon: 444 50 20

  • Serap29 Temmuz 2015

    Bu yıl almış olduğum 2 adet elek. Likit hiçbir işe yaramadı. Değil sineklerin kaçması aksine odaya doluşuyorlar. Birde dalga geçer gibi cihazın üstüne konuyorlar. Nasıl bir şey bu ya.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön