Eczacıbaşı Girişim Pazarlama Pamuk Mendil Mazot Kokuyor!

Sebnem G. |

Marketten aldığımız Uni Baby ıslak pamuk mendil mazot ve ağır plastik karışımı kokuya sahip. 4 aydır bu ürünü kullanıyorum ilk defa bu kadar kalitesiz bir ürününüzle karşılaşıyorum.

Etiketler :

Tad - Koku

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sebnem G.
  18 Mart
  19:55

  Urunle ilgili bir sonuca ulaşılamamistir. Bende merak içinde bekliyorum teşekkürler

 • Sebnem G.
  27 Şubat
  12:26

  Şikayetim ile ilgili urun kapıdan gelinip alindi fakat inceleme sureci ile ilgili bir bilgi verilmedi beklemedeyim

 • 24 Şubat
  11:19

  Sayın Şebnem G,

  Öncelikle ürünlerimize ve firmamıza gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz.

  Eczacıbaşı Hijyen olarak sizlere en iyi ve kaliteli ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda ürünlerimizi geliştirmekte ve her geçen gün kalitemizi artırmak için çalışmaktayız. Bunun temelinde bulunan Müşteri İlişkilerimiz ise her türlü sorun ve isteklerinizi dile getirip ihtiyaçlarınız karşılanıp bilgilendirilmeniz üzerine geliştirilmektedir. Öneri ve şikâyetlerinizin tarafımıza ulaştırılmasını sağlamak amacıyla ürün ambalajlarımızda da bulunan 08502033000 danışma hattımızdan hafta içi 8.30 – 18.30 saatleri arasında irtibata geçebilirsiniz.

  Söz konusu geri bildirim ile ilgili olarak sizinle irtibata geçilmiştir. Kaynak araştırılarak, gerekli önleyici faaliyetler uygulanacak ve tekrarı önlenecektir.

  Ürünlerimize gösterdiğiniz duyarlılıktan dolayı ve değerli zamanınızı ayırarak, bizimle temasa geçtiğiniz için teşekkür eder, tüm Eczacıbaşı Hijyen çalışanları adına sağlık ve mutluluklar dileriz.

  Saygılarımızla.
  Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri Sanayi ve Tic. A.Ş.
  Tüketici Hizmetleri
  Telefon: 08502033000